GOPS Lesznowola

Orodek Pomocy Spoecznej w Lesznowoli
ul. Gminna 66
05-506 Lesznowola
NIP 123-09-34-735
email: gops@gops-lesznowola.pl
email: kancelaria@gops-lesznowola.pl
fax /22/ 757-92-32 wew. 235
adres elektronicznej skrytki podawczej ePUAP: /GopsLesznowola/SkrytkaESP

Orodek czynny jest:
PONIEDZIAEK 9.30 - 17.30
WTOREK - PITEK 8.00 - 16.00





Kierownik
Lucyna Ow
email: kierownik@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew. 234
Przyjcia interesantw:
Poniedziaek 10.00 - 15.00

Zastpca Kierownika
Oktawian Druzd
email: o.druzd@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew.228

Dzia ksigowy
email: ksiegowosc@gops-lesznowola.pl

Gwny ksigowy
Maria Targowska
email m.targowska@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew. 233

Aleksandra Przytarska
email: a.przytarska@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/757-92-32 wew. 233

Alicja Cyrek
email a.cyrek@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/757-92-32 wew. 228

Stanowisko Pierwszego Kontaktu
Janina Szulowska
email: j.szulowska@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew. 212

Zesp do Spraw wiadcze Przyznawanych Decyzj
Elbieta Zaleska
email: e.zaleska@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew. 214

Iwona Maajny
email:i.malajny@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew. 214

Agata Broek - Amroziak
email: a.brozek@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew. 214

Zesp do Spraw Pracy Socjalnej
Magdalena Rydz
email: m.rydz@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew. 204

Anna Jakbik
email: a.jakobik@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew. 212
Zesp do Spraw Usug
Sylwia Wacko
email: s.wacko@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew. 204

Ewa Gomez-Maciejak - asystent rodziny
+48 536 139 264

Aleksandra Wilkin-Day - psycholog
Tel.609573818

Katarzyna Doliska-Kopotowska – terapeuta uzaleznie
Tel. 506168836

wiadczenia Rodzinne
Aleksandra Jasiska
email: rodzinne@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew.228

Fundusz alimentacyjny
Oktawian Druzd
email: alimenty@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew.228

Karta Duej Rodziny
Wiktoria Gajewska
email: gops@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew.228

Dzia wiadcze
Jadwiga Siedlanowska
email: swiadczenia@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew.229

wiadczenia wychowawcze (500+)

Magdalena Konowalczyk
email: m.choinska@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew.228

Dodatki Mieszkaniowe
Maria Wodarczyk
email: dodatki@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew.229

Inspektor Danych Osobowych
Andrzej Grzeszczuk
email: a.grzeszczuk@polguard.pl


Wersja do druku
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
 
Rodzina 500+
 
E-puap 2
 
Powiatowy Urząd Pracy Piaseczno
 
Empatia
 
Urząd Gminy Lesznowola