x

Wnioski o świadczenia wychowawcze tzw. 500+ składać będzie można od dnia 1 kwietnia 20016. Wnioski złożone w terminie od 1 kwietnia 2016 r. do 1 lipca 2016 r. wypłacane będą z wyrównaniem od kwietnia.


Wnioski składać będzie można w siedzibie GOPS Lesznowola ul. G.R.N. 66 w poniedziałki w godzinach 9.30 - 17.30 od wtorku do piątku w godzinach 08.00 do 16.00.


Informujemy, że od dnia 1 kwietnia 2016 r. uruchomiony zostanie dodatkowy punkt przyjmowania wniosków w siedzibie filii GOK w Mysiadle przy ul. Topolowej 2. Punkt czynny będzie w poniedziałki, środy oraz piątki w godzinach 8.00-15.30 we wtorki oraz czwartki czynny będzie w godzinach 12.00 - 20.00.


Wnioski składać będzie można również za pomocą platformy e-PUAP, ZUS oraz systemów teleinformatycznych bankowości mobilnej.

GOPS Lesznowola

Ośrodek Pomocy Społecznej w Lesznowoli
ul. Gminnej Rady Narodowej 66
05-506 Lesznowola
NIP 123-09-34-735
email: gops@gops-lesznowola.pl
email: kancelaria@gops-lesznowola.pl
fax /22/ 757-92-32 wew. 235

Ośrodek czynny jest:
PONIEDZIAŁEK 9.30 - 17.30
WTOREK - PIĄTEK 8.00 - 16.00





Kierownik
Lucyna Ołów
email: kierownik@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew. 234
Przyjęcia interesantów:
Poniedziałek 10.00 - 15.00

Dział księgowy
email: ksiegowosc@gops-lesznowola.pl

Główny księgowy
Maria Targowska
email m.targowska@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew. 233

Aleksandra Przytarska
email: a.przytarska@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/757-92-32 wew. 233

Alicja Cyrek
email a.cyrek@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/757-92-32 wew. 228

Pracownicy Socjalni
email: socjalni@gops-lesznowola.pl

Janina Szulowska
email: j.szulowska@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew. 214

Elżbieta Zaleska
email: e.zaleska@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew. 212

Dariusz Ośka
email: d.oska@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew.214
tel.: 510-757-792

Zuzanna Słomska
email: z.slomska@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/757-92-32 wew. 214
tel.: 510-757-790

Anny Jakóbik
email: a.jakobik@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew.212
tel.: 510-757-840
Asystent rodziny
Anna Jasińska
+48 536 139 264

Świadczenia Rodzinne
Aleksandra Jasińska
email: rodzinne@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew.204

Fundusz alimentacyjny
Oktawian Druzd
email: alimenty@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew.204

Karta Dużej Rodziny
Magdalena Choińska
email: m.choinska@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew.228

Dział Świadczeń
Agnieszka Borowska
email: swiadczenia@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew.229

Dodatki Mieszkaniowe
Maria Włodarczyk
email: dodatki@gops-lesznowola.pl
tel.: /22/ 757-92-32 wew.229


Wersja do druku
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
 
Rodzina 500+
 
E-puap 2
 
Powiatowy Urząd Pracy Piaseczno
 
Empatia
 
Urząd Gminy Lesznowola